poniedziałek, 18 grudnia 2017

Ten blog to rodzaj pamiętnika, listów do mojego męża.
O moim życiu, które nie jest wcale takie różowe. Może kogoś zainteresuje a może ktoś cos doradzi?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Po raz pierwszy

Zaczęło sie psuć miedzy nami w momencie kiedy powiedziałam, że chce mieć dziecko. Ja chciałam on nie bardzo, choć przekonywał mnie, że chce ...